sâmbătă, 20 aprilie 2019

Liga a 3-a, Seria I | Foto + Video:CSM PAȘCANI - ȘOMUZ FĂLTICENI 2-2 (1-1) în prologul etapei a 24-a | Șomuz obține o remiză importantă la Pașcani. Gol egalizator marcat de portarul Cătălin Pascal în prelungiri, de la 40 de metri!

Scorul a fost deschis de CSM Pașcani prin Giani Unghianu (18), formația din Fălticeni a restabilit egalitatea până la pauză prin Lucian Luchian în min.35. Gazdele au intrat din nou în avantaj prin Andrei Firan în minutul 90+1 în urma unei respingeri din zid ca urmare a unei lovituri libere din afara careului mare, pentru ca în al 4 -lea minut suplimentar portarul Șomuzului - Cătălin Pascal să aducă egalarea din lovitură liberă de la 40 metri!

CSM Râmnicu Sărat

Fotbal juvenil - Cupa României| Echipele de juniori și-au aflat adversarii din ”cupe”

Echipele de juniori și-au aflat adversarii din ”cupe” Echipele de juniori ale ACSM Ceahlăul Piatra Neamț urmează a participa în acest sezo...