luni, 7 octombrie 2024

Fotbal juniori republicani U-19 | ACSM Ceahlăul pierde surprinzător acasă cu LPS Iași și coboară în partea a 2-a a clasamentului. Înfrângere acasă și pentru LPS Piatra Neamț. Rezultatele complete ale etapei a 7-a și clasamentul

CSM Bacău

ACSM Ceahlăul a pierdut în mod surprinzător acasă cu LPS Iași după un meci de coșmar care a început prost și s-a terminat și mai prost. LPS Iași a avut 2-0 la Piatra Neamț, însă repriza a 2-a a fost de povestit nepoților. S-a făcut imediat 1-2, pietrenii au avut dublă superioritate numerică, scorul a evoluat de maniera 1-3 și 2-3, iar în ultimul sfert de oră ieșenii au rămas și fără portar, insă pietrenii lipsiți de luciditate nu au putut obține nici măcar egalul sfârșind până la final și ei în 10 jucători.

0

Fotbal juniori republicani U-17 | ACSM Ceahlăul victorioasă la scor cu LPS Iași. LPS Piatra Neamț a cedat acasă cu LPS Suceava. Rezultatele complete ale etapei a 7-a și clasamentul actualizat

Etapa a 7-a (5-6 octombrie) LPS Roman 3-4 ACS Juniorul Suceava ACS Academia Didi Iași 0-6 ...